Lorem.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Excepturi, facere!
Velit?
Labore iure corporis, quos quod nesciunt quasi magni odio sint.
Facere?
Vel alias quasi doloribus totam debitis, temporibus est esse adipisci.
odkryj

Firma

STADA Poland Sp. z o.o.


STADA AG jest niemieckim koncernem jednym z wiodących na światowych rynkach farmaceutycznych.

STADA AG oferuje dostęp zarówno do wysokiej jakości leków innowacyjnych, generycznych i specjalistycznych. Produkty koncernu to leki na receptę jak i produkty klasyfikowane jako self-medication.

Koncern posiada ponad 50 własnych spółek w ponad 30 krajach świata, w tym również w Polsce, zatrudnia około 10.900 pracowników na całym świecie i już od 120 lat dokłada wszelkich starań aby dbać o Państwa zdrowie, zgodnie z filozofią koncernu: „ All the Best from Stada”.

Jako część koncernu - STADA Poland działamy zgodnie z jego filozofią, posiadamy szerokie portfolio obejmujące : leki przeciwbólowe, leki stosowane w zaburzeniach centralnego układu nerwowego, w urologii, w chorobach układu sercowo-naczyniowego oraz w takich chorobach jak np. cukrzyca czy jaskra.

STADA Poland oferuje również szeroką gamę produktów dostępnych bez recepty, stosowanych w leczeniu bólu, kontroli objawów menopauzy, wspomagających prawidłowy poziom glikemii oraz preparaty stosowane w leczeniu i pielęgnacji skóry.

Szczycimy się również naszymi osiągnięciami w działaniach edukacyjnych szczególnie w obszarze tematyki leczenia bólu, gdzie na przestrzeni lat zbudowaliśmy swoją mocna pozycje jako Partnera w Leczeniu Bólu.

Stale poszerzamy nasze portfolio i chcemy brać aktywny udział w działaniach edukacyjnych również w innych obszarach terapeutycznych.